LRMAM1206-R01FT5
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRMAM1206-R01FT5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LRMAM1206-R01FT5
Výrobca / Značka: TT Electronics / Welwyn
Popis produktu RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 1206
listoch: LRMAM1206-R01FT5.pdf
  • správa
Špecifikácie LRMAM1206-R01FT5
Číslo dielu LRMAM1206-R01FT5 Výrobca TT Electronics/Welwyn
popis RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6015 pcs Dátový hárok LRMAM1206-R01FT5.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 1W
Napätie - porucha 1206 Hrúbka (Max) ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria LRMA
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 1206 (3216 Metric)
Ostatné mená 985-1547-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu LRMAM1206-R01FT5
Výška - sedenie (Max) 0.037" (0.95mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO je 2 Rozšírený popis 0.01 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 1206