LRF2512-R015FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRF2512-R015FW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LRF2512-R015FW
Výrobca / Značka: TT Electronics / Welwyn
Popis produktu RES SMD 0.015 OHM 1% 2W 2512
listoch: LRF2512-R015FW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LRF2512-R015FW
Číslo dielu LRF2512-R015FW Výrobca TT Electronics/Welwyn
popis RES SMD 0.015 OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101297 pcs Dátový hárok LRF2512-R015FW.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 2W
Napätie - porucha 2512 Hrúbka (Max) 300ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm) séria LRF
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia 2512 (6432 Metric)
Ostatné mená 985-1212-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu LRF2512-R015FW
Výška - sedenie (Max) 0.033" (0.84mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO je 2 Rozšírený popis 0.015 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 0.015 OHM 1% 2W 2512