LRF1206-R025FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRF1206-R025FW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LRF1206-R025FW
Výrobca / Značka: TT Electronics / Welwyn
Popis produktu RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 1206
listoch: LRF1206-R025FW.pdf
  • správa
Špecifikácie LRF1206-R025FW
Číslo dielu LRF1206-R025FW Výrobca TT Electronics/Welwyn
popis RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5697 pcs Dátový hárok LRF1206-R025FW.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.5W, 1/2W
Napätie - porucha 1206 Hrúbka (Max) 200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) séria LRF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 1206 (3216 Metric)
Ostatné mená 985-1186-2
LRF1206R025FW
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu LRF1206-R025FW
Výška - sedenie (Max) 0.031" (0.80mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO je 2 Rozšírený popis 0.025 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 1206