TSM80N950CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM80N950CP ROG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TSM80N950CP ROG
Výrobca / Značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu MOSFET N-CHANNEL 800V 6A TO252
listoch: TSM80N950CP ROG.pdf
  • správa
Špecifikácie TSM80N950CP ROG
Číslo dielu TSM80N950CP ROG Výrobca TSC (Taiwan Semiconductor)
popis MOSFET N-CHANNEL 800V 6A TO252 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66629 pcs Dátový hárok TSM80N950CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-252, (D-Pak)
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 3A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 110W (Tc) obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená TSM80N950CP ROGDKR
TSM80N950CP ROGDKR-ND
TSM80N950CPROGDKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 691pF @ 100V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 19.6nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 800V Detailný popis N-Channel 800V 6A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 6A (Tc)