TSM70N600CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM70N600CP ROG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TSM70N600CP ROG
Výrobca / Značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu MOSFET N-CHANNEL 700V 8A TO252
listoch: TSM70N600CP ROG.pdf
  • správa
Špecifikácie TSM70N600CP ROG
Číslo dielu TSM70N600CP ROG Výrobca TSC (Taiwan Semiconductor)
popis MOSFET N-CHANNEL 700V 8A TO252 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58066 pcs Dátový hárok TSM70N600CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-252, (D-Pak)
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 4A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 83W (Tc) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená TSM70N600CP ROGCT
TSM70N600CP ROGCT-ND
TSM70N600CPROGCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 52 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 743pF @ 100V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 12.6nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 700V Detailný popis N-Channel 700V 8A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 8A (Tc)