TSM60N06CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM60N06CP ROG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TSM60N06CP ROG
Výrobca / Značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu MOSFET N-CHANNEL 60V 66A TO252
listoch: TSM60N06CP ROG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TSM60N06CP ROG
Číslo dielu TSM60N06CP ROG Výrobca TSC (Taiwan Semiconductor)
popis MOSFET N-CHANNEL 60V 66A TO252 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82780 pcs Dátový hárok TSM60N06CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-252, (D-Pak)
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 7.3 mOhm @ 30A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 44.6W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená TSM60N06CP ROGTR
TSM60N06CP ROGTR-ND
TSM60N06CPROGTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4382pF @ 30V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 81nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 60V Detailný popis N-Channel 60V 66A (Tc) 44.6W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 66A (Tc)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TSM60N380CZ C0G
TSM60N380CZ C0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: MOSFET N-CHANNEL 600V 11A TO220
Skladom: 78375 pcs
Stiahnuť ▼: TSM60N380CZ C0G.pdf
RFQ
TSM6025AEUR+T
TSM6025AEUR+T
výrobcovia: Touchstone Semiconductor
popis: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3
Skladom: 74630 pcs
Stiahnuť ▼: TSM6025AEUR+T.pdf
RFQ
výrobcovia: Energy Micro (Silicon Labs)
Stiahnuť ▼: TSM6025AEUR+T.pdf
TSM6025BEUR+T
TSM6025BEUR+T