TSM35N10CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM35N10CP ROG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TSM35N10CP ROG
Výrobca / Značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu MOSFET N-CHANNEL 100V 32A TO252
listoch: TSM35N10CP ROG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TSM35N10CP ROG
Číslo dielu TSM35N10CP ROG Výrobca TSC (Taiwan Semiconductor)
popis MOSFET N-CHANNEL 100V 32A TO252 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 136704 pcs Dátový hárok TSM35N10CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-252, (D-Pak)
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 37 mOhm @ 10A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 83.3W (Tc) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená TSM35N10CP ROGCT
TSM35N10CP ROGCT-ND
TSM35N10CPROGCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1598pF @ 30V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 4.5V, 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 100V Detailný popis N-Channel 100V 32A (Tc) 83.3W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 32A (Tc)