BZD27C51P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C51P RVG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZD27C51P RVG
Výrobca / Značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu DIODE ZENER 51V 1W SUB SMA
listoch: BZD27C51P RVG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZD27C51P RVG
Číslo dielu BZD27C51P RVG Výrobca TSC (Taiwan Semiconductor)
popis DIODE ZENER 51V 1W SUB SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 598034 pcs Dátový hárok BZD27C51P RVG.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 51V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.2V @ 200mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení Sub SMA
séria - Výkon - Max 1W
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-219AB
Ostatné mená BZD27C51P RVGCT
BZD27C51P RVGCT-ND
BZD27C51PRVGCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 60 Ohms Detailný popis Zener Diode 51V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
Prúd - reverzné únik @ Vr 1µA @ 39V
Súvisiace produkty
BZD27C51P RQG
BZD27C51P RQG
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 51V 1W SUB SMA
Skladom: 737072 pcs
Stiahnuť ▼: BZD27C51P RQG.pdf
RFQ
BZD27C51P RFG
BZD27C51P RFG
Skladom: 550932 pcs
Stiahnuť ▼: BZD27C51P RFG.pdf
RFQ
BZD27C51P-M-18
BZD27C51P-M-18
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Stiahnuť ▼: BZD27C51P-M-18.pdf
BZD27C51P RTG
BZD27C51P RTG
Stiahnuť ▼: BZD27C51P RTG.pdf
BZD27C51P R3G
BZD27C51P R3G
Stiahnuť ▼: BZD27C51P R3G.pdf
BZD27C51P RHG
BZD27C51P RHG
Stiahnuť ▼: BZD27C51P RHG.pdf
BZD27C51P-HE3-08
BZD27C51P-HE3-08
popis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Stiahnuť ▼: BZD27C51P-HE3-08.pdf
BZD27C51P-E3-08
BZD27C51P-E3-08
Stiahnuť ▼: BZD27C51P-E3-08.pdf
BZD27C51P-HE3-18
BZD27C51P-HE3-18
Stiahnuť ▼: BZD27C51P-HE3-18.pdf
BZD27C51P-M-08
BZD27C51P-M-08
Stiahnuť ▼: BZD27C51P-M-08.pdf
BZD27C51P RUG
BZD27C51P RUG
Stiahnuť ▼: BZD27C51P RUG.pdf
BZD27C51P-E3-18
BZD27C51P-E3-18
Stiahnuť ▼: BZD27C51P-E3-18.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety