BZD27C33P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C33P RVG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZD27C33P RVG
Výrobca / Značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA
listoch: BZD27C33P RVG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZD27C33P RVG
Číslo dielu BZD27C33P RVG Výrobca TSC (Taiwan Semiconductor)
popis DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 695154 pcs Dátový hárok BZD27C33P RVG.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 33V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.2V @ 200mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení Sub SMA
séria - Výkon - Max 1W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-219AB
Ostatné mená BZD27C33P RVGTR
BZD27C33P RVGTR-ND
BZD27C33PRVGTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 15 Ohms Detailný popis Zener Diode 33V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
Prúd - reverzné únik @ Vr 1µA @ 24V
Súvisiace produkty
BZD27C33P-E3-08
BZD27C33P-E3-08
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Skladom: 504995 pcs
Stiahnuť ▼: BZD27C33P-E3-08.pdf
RFQ
BZD27C33P-M-18
BZD27C33P-M-18
popis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Skladom: 722748 pcs
Stiahnuť ▼: BZD27C33P-M-18.pdf
RFQ
BZD27C33P RUG
BZD27C33P RUG
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA
Stiahnuť ▼: BZD27C33P RUG.pdf
BZD27C33P RQG
BZD27C33P RQG
Stiahnuť ▼: BZD27C33P RQG.pdf
BZD27C33P RTG
BZD27C33P RTG
Stiahnuť ▼: BZD27C33P RTG.pdf
BZD27C33P-M-08
BZD27C33P-M-08
Stiahnuť ▼: BZD27C33P-M-08.pdf
BZD27C33P-HE3-18
BZD27C33P-HE3-18
Stiahnuť ▼: BZD27C33P-HE3-18.pdf
BZD27C33P RHG
BZD27C33P RHG
Stiahnuť ▼: BZD27C33P RHG.pdf
BZD27C33P RFG
BZD27C33P RFG
Stiahnuť ▼: BZD27C33P RFG.pdf
BZD27C33P-HE3-08
BZD27C33P-HE3-08
Stiahnuť ▼: BZD27C33P-HE3-08.pdf
BZD27C33P R3G
BZD27C33P R3G
Stiahnuť ▼: BZD27C33P R3G.pdf
BZD27C33P-E3-18
BZD27C33P-E3-18
Stiahnuť ▼: BZD27C33P-E3-18.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety