BZD27C100P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C100P RVG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZD27C100P RVG
Výrobca / Značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA
listoch: BZD27C100P RVG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie BZD27C100P RVG
Číslo dielu BZD27C100P RVG Výrobca TSC (Taiwan Semiconductor)
popis DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 789676 pcs Dátový hárok BZD27C100P RVG.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 100V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.2V @ 200mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení Sub SMA
séria - Výkon - Max 1W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-219AB
Ostatné mená BZD27C100P RVGTR
BZD27C100P RVGTR-ND
BZD27C100PRVGTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 200 Ohms Detailný popis Zener Diode 100V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
Prúd - reverzné únik @ Vr 1µA @ 75V
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BZD27C100P-HE3-08
BZD27C100P-HE3-08
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219AB
Skladom: 446431 pcs
Stiahnuť ▼: BZD27C100P-HE3-08.pdf
RFQ
BZD27C100P-HE3-18
BZD27C100P-HE3-18
Skladom: 462707 pcs
Stiahnuť ▼: BZD27C100P-HE3-18.pdf
RFQ
BZD27C100P-E3-08
BZD27C100P-E3-08
Stiahnuť ▼: BZD27C100P-E3-08.pdf
BZD27C100P RUG
BZD27C100P RUG
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA
Stiahnuť ▼: BZD27C100P RUG.pdf
BZD27C100P-E3-18
BZD27C100P-E3-18
Stiahnuť ▼: BZD27C100P-E3-18.pdf
BZD27C100P RHG
BZD27C100P RHG
Stiahnuť ▼: BZD27C100P RHG.pdf
BZD27C100P RFG
BZD27C100P RFG
Stiahnuť ▼: BZD27C100P RFG.pdf
BZD27C100P-M-08
BZD27C100P-M-08
popis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Stiahnuť ▼: BZD27C100P-M-08.pdf
BZD27C100P RQG
BZD27C100P RQG
Stiahnuť ▼: BZD27C100P RQG.pdf
BZD27C100P R3G
BZD27C100P R3G
Stiahnuť ▼: BZD27C100P R3G.pdf
BZD27C100P RTG
BZD27C100P RTG
Stiahnuť ▼: BZD27C100P RTG.pdf
BZD27C100P-M-18
BZD27C100P-M-18
Stiahnuť ▼: BZD27C100P-M-18.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety