TPC15HM3/86A
Vishay Semiconductor Diodes Division
TPC15HM3/86A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPC15HM3/86A
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu TVS DIODE 12.1VWM 22VC SMPC
listoch: TPC15HM3/86A.pdf
  • správa
Špecifikácie TPC15HM3/86A
Číslo dielu TPC15HM3/86A Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis TVS DIODE 12.1VWM 22VC SMPC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4533 pcs Dátový hárok TPC15HM3/86A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 13.5V
Napätie - porucha (Min) 12.1V Napätie - porucha TO-277A (SMPC)
typ Zener séria Automotive, AEC-Q101, PAR®, eSMP®
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia Automotive
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 68.2A
polarizácia TO-277, 3-PowerDFN Prevádzková teplota -65°C ~ 185°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu TPC15HM3/86A popis TVS DIODE 12.1VWM 22VC SMPC
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 22V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TPC15AHM3/87A
TPC15AHM3/87A
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 12.8V 21.2V TO277A
Skladom: 4482 pcs
Stiahnuť ▼: TPC15AHM3/87A.pdf
RFQ
TPC16AHM3_A/I
TPC16AHM3_A/I
popis: TVS DIODE 13.6V 22.5V TO277A
Skladom: 152667 pcs
Stiahnuť ▼: TPC16AHM3_A/I.pdf
RFQ
TPC16AHM3_A/H
TPC16AHM3_A/H
Stiahnuť ▼: TPC16AHM3_A/H.pdf
TPC15HM3/87A
TPC15HM3/87A
popis: TVS DIODE 12.1V 22V TO277A
Stiahnuť ▼: TPC15HM3/87A.pdf
TPC15AHM3_A/I
TPC15AHM3_A/I