SC020-110
Synapse WirelessSynapse Wireless
SC020-110 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC020-110
Výrobca / Značka: Synapse Wireless
Popis produktu E20 SNAP CONNECT GATEWAY W/ WIFI
listoch: SC020-110.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Stav zásob 188 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie SC020-110
Číslo dielu SC020-110 Výrobca Synapse Wireless
popis E20 SNAP CONNECT GATEWAY W/ WIFI Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 188 pcs Dátový hárok SC020-110.pdf
Napätie - Napájanie 11 V ~ 26 V séria SNAP® Network
citlivosť - Výkon - Výstup -
Ostatné mená 746-1092 Modulácia alebo protokol 802.15.4, SNAP
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Rozhranie Ethernet, MicroUSB, USB, 3 Button funkcie Gateway
Frekvencia 2.4GHz Vlastnosti LED Indicator
Detailný popis RF Gateway 2.4GHz 802.15.4, SNAP Ethernet, MicroUSB, USB, 3 Button 100Mbps Rýchlosť dát (Max) 100Mbps
aplikácia Monitoring
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC01P-36-20P
SC01P-36-20P
výrobcovia: Amphenol Industrial
popis: CONN RCPT MALE 34POS SOLDER CUP
Skladom: 1071 pcs
Stiahnuť ▼: SC01P-36-20P.pdf
RFQ
SC02D0505A
SC02D0505A
výrobcovia: Delta Electronics
popis: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Skladom: 12377 pcs
Stiahnuť ▼: SC02D0505A.pdf
RFQ
SC02201518
SC02201518
výrobcovia: Skyworks Solutions, Inc.
popis: CAP SILICON 22PF 20% SMD
Stiahnuť ▼: SC02201518.pdf
SC01P22-14S
SC01P22-14S
popis: ER 19C 19#16 SKT RECP LINE
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Delta Electronics
popis: DCDC CONVERTER +/-12VOUT 2W
Stiahnuť ▼: SC02D0512A.pdf
výrobcovia: Synapse Wireless
popis: GATEWAY SNAP E20 2.4GHZ
Skladom: 163 pcs
Stiahnuť ▼: SC020-010.pdf
výrobcovia: Synapse Wireless
popis: E20 SNAP CONNECT GATEWAY W/ WIFI
popis: GATEWAY SNAP 3G E20 2.4GHZ
Stiahnuť ▼:
popis: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
SC01P24-10PW
SC01P24-10PW
popis: SC 7C 7#8 PIN RECP
Stiahnuť ▼: SC01P24-10PW.pdf
popis: ER 20C 20#16 PIN RECP
Stiahnuť ▼: SC01P28-16P.pdf
popis: DCDC CONVERTER +/-12VOUT 21W
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety