SC012-010
Synapse WirelessSynapse Wireless
Synapse Wireless
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC012-010
Výrobca / Značka: Synapse Wireless
Popis produktu SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER
listoch: SC012-010.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 448 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie SC012-010
Číslo dielu SC012-010 Výrobca Synapse Wireless
popis SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 448 pcs Dátový hárok SC012-010.pdf
Napätie - Napájanie 7 V ~ 36 V séria SNAP® Network
citlivosť - Výkon - Výstup 20dBm
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Modulácia alebo protokol 802.15.4, SNAP
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Ethernet, MicroUSB, USB
funkcie Gateway Frekvencia 2.4GHz
Vlastnosti - Detailný popis RF Gateway 2.4GHz 802.15.4, SNAP Ethernet, MicroUSB, USB 100Mbps
Rýchlosť dát (Max) 100Mbps aplikácia Wireless Mesh Networks
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC00P32-6P
SC00P32-6P
výrobcovia: Amphenol Industrial
popis: ER 23C 4,8,12,16 PIN PLUG
Skladom: 5692 pcs
Stiahnuť ▼: SC00P32-6P.pdf
RFQ
SC012-040
SC012-040
výrobcovia: Synapse Wireless
Skladom: 411 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Skyworks Solutions, Inc.
popis: CAP SILICON 15PF 20% SMD
Skladom: 5095 pcs
Stiahnuť ▼: SC01500710.pdf
SC00P28-21P
SC00P28-21P
popis: ER 37C 37#16 PIN PLUG
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Synapse Wireless
popis: SNAP CONNECT E12 HOUSING EUROPE
Skladom: 351 pcs
Stiahnuť ▼: SC012-020.pdf
SC010C150R/150RDQ
SC010C150R/150RDQ
výrobcovia: Vishay Precision Group
popis: SC010C10X150R0DQ NETWORK
Skladom: 590 pcs
Stiahnuť ▼: SC010C150R/150RDQ.pdf
popis: CAP SILICON 10PF 20% SMD
popis: SNAP CONNECT E12 W/O HSNG N AMER
Skladom: 440 pcs
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety