RP1005S-R15-J
SusumuSusumu
RP1005S-R15-J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RP1005S-R15-J
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.15 OHM 5% 1/6W 0402
listoch: 1.RP1005S-R15-J.pdf2.RP1005S-R15-J.pdf
  • správa
Špecifikácie RP1005S-R15-J
Číslo dielu RP1005S-R15-J Výrobca Susumu
popis RES 0.15 OHM 5% 1/6W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4053 pcs Dátový hárok 1.RP1005S-R15-J.pdf2.RP1005S-R15-J.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RP odpor 150 mOhms
Výkon (watty) 0.167W, 1/6W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.018" (0.45mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 150 mOhms ±5% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film zloženie Metal Film