RL7520WT-R039-G
SusumuSusumu
RL7520WT-R039-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL7520WT-R039-G
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.039 OHM 2W 3008 WIDE
listoch: 1.RL7520WT-R039-G.pdf2.RL7520WT-R039-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL7520WT-R039-G
Číslo dielu RL7520WT-R039-G Výrobca Susumu
popis RES 0.039 OHM 2W 3008 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 253689 pcs Dátový hárok 1.RL7520WT-R039-G.pdf2.RL7520WT-R039-G.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0830 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
séria RL odpor 39 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Ostatné mená RL75WT.039GTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 39 mOhms ±2% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film zloženie Thin Film