RL7520WT-R004-J
SusumuSusumu
RL7520WT-R004-J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL7520WT-R004-J
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.004 OHM 2W 3008 WIDE
listoch: 1.RL7520WT-R004-J.pdf2.RL7520WT-R004-J.pdf
  • správa
Špecifikácie RL7520WT-R004-J
Číslo dielu RL7520WT-R004-J Výrobca Susumu
popis RES 0.004 OHM 2W 3008 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 298535 pcs Dátový hárok 1.RL7520WT-R004-J.pdf2.RL7520WT-R004-J.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ +800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0830 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
séria RL odpor 4 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Ostatné mená RL75WT.004JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 4 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film zloženie Thin Film