RL7520WS-R33-G
SusumuSusumu
RL7520WS-R33-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL7520WS-R33-G
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.33 OHM 2W 3008 WIDE
listoch: 1.RL7520WS-R33-G.pdf2.RL7520WS-R33-G.pdf
  • správa
Špecifikácie RL7520WS-R33-G
Číslo dielu RL7520WS-R33-G Výrobca Susumu
popis RES 0.33 OHM 2W 3008 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 297720 pcs Dátový hárok 1.RL7520WS-R33-G.pdf2.RL7520WS-R33-G.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0830 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
séria RL odpor 330 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 330 mOhms ±2% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film