RL3720WT-R004-J
SusumuSusumu
RL3720WT-R004-J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL3720WT-R004-J
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES SMD 0.004 OHM 1W 1508 WIDE
listoch: RL3720WT-R004-J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL3720WT-R004-J
Číslo dielu RL3720WT-R004-J Výrobca Susumu
popis RES SMD 0.004 OHM 1W 1508 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 335701 pcs Dátový hárok RL3720WT-R004-J.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 1W
Napätie - porucha 0815 Hrúbka (Max) 0/ +350ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) séria RL
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Ostatné mená RL37WT.004JTR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Výrobné číslo výrobcu RL3720WT-R004-J Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Current Sense FIFO je 2
Rozšírený popis 0.004 Ohm ±5% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES SMD 0.004 OHM 1W 1508 WIDE Povlak, typ puzdra Thin Film