RL3720T-R068-G
SusumuSusumu
RL3720T-R068-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL3720T-R068-G
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.068 OHM 1/2W 1508 WIDE
listoch: 1.RL3720T-R068-G.pdf2.RL3720T-R068-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL3720T-R068-G
Číslo dielu RL3720T-R068-G Výrobca Susumu
popis RES 0.068 OHM 1/2W 1508 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 420681 pcs Dátový hárok 1.RL3720T-R068-G.pdf2.RL3720T-R068-G.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0815 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
séria RL odpor 68 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 68 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film