RL3264L4-R270-F
SusumuSusumu
RL3264L4-R270-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL3264L4-R270-F
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.27 OHM 1% 1W 2512
listoch: 1.RL3264L4-R270-F.pdf2.RL3264L4-R270-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL3264L4-R270-F
Číslo dielu RL3264L4-R270-F Výrobca Susumu
popis RES 0.27 OHM 1% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83686 pcs Dátový hárok 1.RL3264L4-R270-F.pdf2.RL3264L4-R270-F.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
séria RL odpor 270 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená RL32L4.270FTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 4
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 270 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film