RL1220S-R15-G
SusumuSusumu
RL1220S-R15-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1220S-R15-G
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.15 OHM 2% 1/3W 0805
listoch: 1.RL1220S-R15-G.pdf2.RL1220S-R15-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL1220S-R15-G
Číslo dielu RL1220S-R15-G Výrobca Susumu
popis RES 0.15 OHM 2% 1/3W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2171871 pcs Dátový hárok 1.RL1220S-R15-G.pdf2.RL1220S-R15-G.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RL odpor 150 mOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená 408-1706-2
RL1220SR15G
RL12S.15GTR
RL12S.15GTR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.020" (0.50mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 150 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film zloženie Thin Film