RL0816T-R047-F
SusumuSusumu
RL0816T-R047-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0816T-R047-F
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0603
listoch: RL0816T-R047-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL0816T-R047-F
Číslo dielu RL0816T-R047-F Výrobca Susumu
popis RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 888170 pcs Dátový hárok RL0816T-R047-F.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 0/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RL odpor 47 mOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená 408-1443-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 47 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film zloženie Thin Film