RL0816T-R022-G
SusumuSusumu
RL0816T-R022-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0816T-R022-G
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.022 OHM 2% 1/4W 0603
listoch: 1.RL0816T-R022-G.pdf2.RL0816T-R022-G.pdf
  • správa
Špecifikácie RL0816T-R022-G
Číslo dielu RL0816T-R022-G Výrobca Susumu
popis RES 0.022 OHM 2% 1/4W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1046436 pcs Dátový hárok 1.RL0816T-R022-G.pdf2.RL0816T-R022-G.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RL odpor 22 mOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 22 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film