RL0816S-R82-F
SusumuSusumu
RL0816S-R82-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0816S-R82-F
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.82 OHM 1% 1/5W 0603
listoch: 1.RL0816S-R82-F.pdf2.RL0816S-R82-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL0816S-R82-F
Číslo dielu RL0816S-R82-F Výrobca Susumu
popis RES 0.82 OHM 1% 1/5W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1053529 pcs Dátový hárok 1.RL0816S-R82-F.pdf2.RL0816S-R82-F.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RL odpor 820 mOhms
Výkon (watty) 0.2W, 1/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 820 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film