RL0816S-R22-F
SusumuSusumu
RL0816S-R22-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0816S-R22-F
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.22 OHM 1% 1/5W 0603
listoch: 1.RL0816S-R22-F.pdf2.RL0816S-R22-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL0816S-R22-F
Číslo dielu RL0816S-R22-F Výrobca Susumu
popis RES 0.22 OHM 1% 1/5W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1245375 pcs Dátový hárok 1.RL0816S-R22-F.pdf2.RL0816S-R22-F.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RL odpor 220 mOhms
Výkon (watty) 0.2W, 1/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená 408-1424-2
RL0816S-R22-F-ND
RL0816SR22F
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 220 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film zloženie Thin Film