RL0510S-R47-G
SusumuSusumu
RL0510S-R47-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0510S-R47-G
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.47 OHM 2% 1/6W 0402
listoch: 1.RL0510S-R47-G.pdf2.RL0510S-R47-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL0510S-R47-G
Číslo dielu RL0510S-R47-G Výrobca Susumu
popis RES 0.47 OHM 2% 1/6W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1064152 pcs Dátový hárok 1.RL0510S-R47-G.pdf2.RL0510S-R47-G.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RL odpor 470 mOhms
Výkon (watty) 0.167W, 1/6W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.018" (0.45mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 470 mOhms ±2% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film