PRL1632-R018-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R018-F-T1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRL1632-R018-F-T1
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.018 OHM 1W 1206 WIDE
listoch: 1.PRL1632-R018-F-T1.pdf2.PRL1632-R018-F-T1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PRL1632-R018-F-T1
Číslo dielu PRL1632-R018-F-T1 Výrobca Susumu
popis RES 0.018 OHM 1W 1206 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 197877 pcs Dátový hárok 1.PRL1632-R018-F-T1.pdf2.PRL1632-R018-F-T1.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
séria PRL odpor 18 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Original-Reel®
Balík / puzdro Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Ostatné mená PRL1632.018FDKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 18 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film zloženie Thin Film