GL2L5LS050D-C
SusumuSusumu
GL2L5LS050D-C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GL2L5LS050D-C
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD
listoch: GL2L5LS050D-C.pdf
  • správa
Špecifikácie GL2L5LS050D-C
Číslo dielu GL2L5LS050D-C Výrobca Susumu
popis IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5259 pcs Dátový hárok GL2L5LS050D-C.pdf
tolerancia ±0.050nS séria GL2L
obal Bulk Balík / puzdro 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width)
Ostatné mená 408-1139
GL2L5LS050D-C-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 50 Ohms
Detailný popis 500ps ±0.050nS Inductor Delay Line 100mA 50 Ohms 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width) Oneskorený čas 500ps
DC odpor (DCR) 1 Ohm Max prúd 100mA