XVC2LUR48D
SunLEDSunLED
XVC2LUR48D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XVC2LUR48D
Výrobca / Značka: SunLED
Popis produktu LED 4.8MM RED DIFF BI-LEVEL CBI
listoch: XVC2LUR48D.pdf
  • správa
Špecifikácie XVC2LUR48D
Číslo dielu XVC2LUR48D Výrobca SunLED
popis LED 4.8MM RED DIFF BI-LEVEL CBI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4760 pcs Dátový hárok XVC2LUR48D.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 627nm Napätie 1.9V
Uhol zobrazenia 60° séria -
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela 19mcd Typ objektívu Diffused, Tinted
Štýl / veľkosť šošovky Round with Domed Top, 4.80mm Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis LED Circuit Board Indicator 2 High Red (x 2) Diffused, Tinted 1.9V 160mA Round with Domed Top, 4.80mm Through Hole, Right Angle prúd 160mA
konfigurácia 2 High farba Red (x 2)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SSF-LXH2103IID5V/4
SSF-LXH2103IID5V/4
výrobcovia: Lumex, Inc.
popis: LED 3MM 5V 2-HIGH RED/RED PC MNT
Skladom: 4680 pcs
Stiahnuť ▼: SSF-LXH2103IID5V/4.pdf
RFQ
XVC-01
XVC-01
výrobcovia: Excelsys Technologies Ltd.
popis: CONFIG PWR CHASSIS 1000W 6 SLOT
Skladom: 317 pcs
Stiahnuť ▼: XVC-01.pdf
RFQ
5530008825F
5530008825F
výrobcovia: Dialight
popis: LED CBI 3MM R,Y,R,Y,R,Y,R,Y RA
Skladom: 15513 pcs
Stiahnuť ▼: 5530008825F.pdf
výrobcovia: Dialight
popis: LED CBI 5MM YLW DIFF 7MA RA