XLVG12D5V
SunLEDSunLED
XLVG12D5V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XLVG12D5V
Výrobca / Značka: SunLED
Popis produktu LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
listoch: XLVG12D5V.pdf
  • správa
Špecifikácie XLVG12D5V
Číslo dielu XLVG12D5V Výrobca SunLED
popis LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5969 pcs Dátový hárok XLVG12D5V.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 574nm Vlnová dĺžka - dominantná 570nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 5V Uhol zobrazenia 30°
Balík dodávateľov zariadení T-1 3/4 (5mm) Veľkosť / rozmer -
séria - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 64mcd
Transparentnosť objektívu Diffused Štýl / veľkosť šošovky Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4), 5.00mm
Farba šošoviek Green Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 8.60mm Vlastnosti -
Detailný popis Green 570nm LED Indication - Discrete 5V Radial Súčasný test 12mA