252012CDMCCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 252012CDMCCDS-R47MC
Výrobca / Značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 470NH 4.8A 25MOHM SMD
listoch: 252012CDMCCDS-R47MC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 252012CDMCCDS-R47MC
Číslo dielu 252012CDMCCDS-R47MC Výrobca Sumida Corporation
popis FIXED IND 470NH 4.8A 25MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 382037 pcs Dátový hárok 252012CDMCCDS-R47MC.pdf
typ Molded tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1008 Veľkosť / rozmer 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
tienenie Shielded séria 252012CDMCC/DS
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1008 (2520 Metric)
Ostatné mená 308-2594-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Frekvencia indukčnosti - test 1MHz indukčnosť 470nH
Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Vlastnosti - Detailný popis 470nH Shielded Molded Inductor 4.8A 25 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC odpor (DCR) 25 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 4.8A
Aktuálny - Sýtosť 6.1A