70C00103
Storm InterfaceStorm Interface
70C00103 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 70C00103
Výrobca / Značka: Storm Interface
Popis produktu KEYPAD KEYTOP LEG SET C NONILLUM
listoch: 1.70C00103.pdf2.70C00103.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 70C00103
Číslo dielu 70C00103 Výrobca Storm Interface
popis KEYPAD KEYTOP LEG SET C NONILLUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26912 pcs Dátový hárok 1.70C00103.pdf2.70C00103.pdf
séria 700 Ostatné mená 70C00101
70C00102
MGR1203
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pre použitie s / Súvisiace produkty Storm 700 Series Typ príslušenstva Legend Set C
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
JE-73
JE-73
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SW COMPONENT PART LEAF NO MNTING
Skladom: 9170 pcs
Stiahnuť ▼: JE-73.pdf
RFQ
70C00000Z
70C00000Z
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: FUSE CARTRIDGE 3A 125VAC/300VDC
Skladom: 4213 pcs
Stiahnuť ▼: 70C00000Z.pdf
RFQ
A16N-PX43
A16N-PX43
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: SWITCH PLATE E-STOP SPEED
Stiahnuť ▼:
109605
výrobcovia: APEM Inc.
popis: HDWR KNURL NUT 16 MM AV SERIES
Stiahnuť ▼:
AT4153-015
AT4153-015
výrobcovia: NKK Switches
popis: SW KEY HIGH SECURITY SW KEY #15
Stiahnuť ▼: AT4153-015.pdf
70CRU02
70CRU02
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE ARRAY GP 200V 35A TO218
70CJ
70CJ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/250VDC
Skladom: 284 pcs
Stiahnuť ▼: 70CJ.pdf
výrobcovia: Crouzet
popis: 52P ACT SW-83118-19-20 R=35
70CIL14
70CIL14
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR
Skladom: 930 pcs
70C-3A
70C-3A
Stiahnuť ▼: 70C-3A.pdf
AML53-T20YW
AML53-T20YW
popis: PADDLE SW COVER FOR INCANDSCENT
Stiahnuť ▼: AML53-T20YW.pdf
výrobcovia: EAO
popis: MARKING PLATE TRIPE BLACK 18,6X5
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety