WW7FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW7FBR100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW7FBR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 6.5W 1% AXIAL
listoch: 1.WW7FBR100.pdf2.WW7FBR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW7FBR100
Číslo dielu WW7FBR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 6.5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 139614 pcs Dátový hárok 1.WW7FBR100.pdf2.WW7FBR100.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
séria WW odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 6.5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 7 0.1 1% B
WW70.11%B
WW70.11%B-ND
WW70.1FB
WW70.1FB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±1% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound