WW5FTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW5FTR500 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW5FTR500
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL
listoch: 1.WW5FTR500.pdf2.WW5FTR500.pdf
  • správa
Špecifikácie WW5FTR500
Číslo dielu WW5FTR500 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161941 pcs Dátový hárok 1.WW5FTR500.pdf2.WW5FTR500.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
séria WW odpor 500 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 5 0.5 1% R
WW50.51%R
WW50.51%R-ND
WW50.5FR
WW50.5FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 500 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound