WW5FT1K33
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW5FT1K33
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.33K OHM 5W 1% AXIAL
listoch: 1.WW5FT1K33.pdf2.WW5FT1K33.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW5FT1K33
Číslo dielu WW5FT1K33 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.33K OHM 5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 159517 pcs Dátový hárok 1.WW5FT1K33.pdf2.WW5FT1K33.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
séria WW odpor 1.33 kOhms
Výkon (watty) 5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 1.33 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound