WW3FT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT75R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3FT75R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.WW3FT75R0.pdf2.WW3FT75R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW3FT75R0
Číslo dielu WW3FT75R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 75 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 250839 pcs Dátový hárok 1.WW3FT75R0.pdf2.WW3FT75R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 75 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 3 75 1% R
WW375FRTR
WW375FRTR-ND
WW3FT75R0TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 75 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound