WW2JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JB1R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2JB1R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1 OHM 1.5W 5% AXIAL
listoch: 1.WW2JB1R00.pdf2.WW2JB1R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2JB1R00
Číslo dielu WW2JB1R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1 OHM 1.5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 305977 pcs Dátový hárok 1.WW2JB1R00.pdf2.WW2JB1R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
séria WW odpor 1 Ohms
Výkon (watty) 1.5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 2 1 5% B
WW215%B
WW215%B-ND
WW21JB
WW21JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 1 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound