WW2ADBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2ADBR100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2ADBR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 2.5W 0.5% AXIAL
listoch: 1.WW2ADBR100.pdf2.WW2ADBR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2ADBR100
Číslo dielu WW2ADBR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 2.5W 0.5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152465 pcs Dátový hárok 1.WW2ADBR100.pdf2.WW2ADBR100.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
séria WW odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 2.5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 2A 0.1 0.5% B