WW1JT360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT360R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW1JT360R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.WW1JT360R.pdf2.WW1JT360R.pdf
  • správa
Špecifikácie WW1JT360R
Číslo dielu WW1JT360R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 360 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 243346 pcs Dátový hárok 1.WW1JT360R.pdf2.WW1JT360R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
séria WW odpor 360 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 1 360 5% R