WW1JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JB2R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW1JB2R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.WW1JB2R00.pdf2.WW1JB2R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW1JB2R00
Číslo dielu WW1JB2R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 217757 pcs Dátový hárok 1.WW1JB2R00.pdf2.WW1JB2R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
séria WW odpor 2 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 1 2 5% B
WW125%B
WW125%B-ND
WW12JB
WW12JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound