WW1FTR130
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW1FTR130
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.13 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.WW1FTR130.pdf2.WW1FTR130.pdf
  • správa
Špecifikácie WW1FTR130
Číslo dielu WW1FTR130 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.13 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 217038 pcs Dátový hárok 1.WW1FTR130.pdf2.WW1FTR130.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
séria WW odpor 130 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 130 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound