WW1FT97R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT97R6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW1FT97R6
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 97.6 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.WW1FT97R6.pdf2.WW1FT97R6.pdf
  • správa
Špecifikácie WW1FT97R6
Číslo dielu WW1FT97R6 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 97.6 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 231760 pcs Dátový hárok 1.WW1FT97R6.pdf2.WW1FT97R6.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
séria WW odpor 97.6 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 1 97.6 1% R