WW1FT8R66
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT8R66 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW1FT8R66
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.66 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.WW1FT8R66.pdf2.WW1FT8R66.pdf
  • správa
Špecifikácie WW1FT8R66
Číslo dielu WW1FT8R66 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.66 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 241156 pcs Dátový hárok 1.WW1FT8R66.pdf2.WW1FT8R66.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
séria WW odpor 8.66 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 1 8.66 1% R