WW1FT1R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT1R30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW1FT1R30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.3 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.WW1FT1R30.pdf2.WW1FT1R30.pdf
  • správa
Špecifikácie WW1FT1R30
Číslo dielu WW1FT1R30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.3 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 262333 pcs Dátový hárok 1.WW1FT1R30.pdf2.WW1FT1R30.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
séria WW odpor 1.3 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 1 1.3 1% R
WW11.31%R
WW11.31%R-ND
WW11.3FR
WW11.3FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 1.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound