WW1FT13R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT13R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW1FT13R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 13 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.WW1FT13R0.pdf2.WW1FT13R0.pdf
  • správa
Špecifikácie WW1FT13R0
Číslo dielu WW1FT13R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 13 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 265139 pcs Dátový hárok 1.WW1FT13R0.pdf2.WW1FT13R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
séria WW odpor 13 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 1 13 1% R
WW1131%R
WW1131%R-ND
WW113FR
WW113FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 13 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound