WW12JTR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JTR910 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12JTR910
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.91 OHM 0.4W 5% AXIAL
listoch: 1.WW12JTR910.pdf2.WW12JTR910.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie WW12JTR910
Číslo dielu WW12JTR910 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.91 OHM 0.4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 172652 pcs Dátový hárok 1.WW12JTR910.pdf2.WW12JTR910.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 910 mOhms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW H 0.91 5% R