WW12FT28R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT28R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12FT28R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 28 OHM 0.4W 1% AXIAL
listoch: 1.WW12FT28R0.pdf2.WW12FT28R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie WW12FT28R0
Číslo dielu WW12FT28R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 28 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 194264 pcs Dátový hárok 1.WW12FT28R0.pdf2.WW12FT28R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 28 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW H 28 1% R
WWH281%R
WWH281%R-ND
WWH28FR
WWH28FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 28 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound