WW12FT14R7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT14R7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12FT14R7
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 14.7 OHM 0.4W 1% AXIAL
listoch: 1.WW12FT14R7.pdf2.WW12FT14R7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie WW12FT14R7
Číslo dielu WW12FT14R7 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 14.7 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 194050 pcs Dátový hárok 1.WW12FT14R7.pdf2.WW12FT14R7.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 14.7 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW H 14.7 1% R