WW12FB24R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FB24R3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12FB24R3
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 24.3 OHM 0.4W 1% AXIAL
listoch: 1.WW12FB24R3.pdf2.WW12FB24R3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW12FB24R3
Číslo dielu WW12FB24R3 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 24.3 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 187161 pcs Dátový hárok 1.WW12FB24R3.pdf2.WW12FB24R3.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 24.3 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW H 24.3 1% B