WW12FB18R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FB18R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12FB18R2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 18.2 OHM 0.4W 1% AXIAL
listoch: 1.WW12FB18R2.pdf2.WW12FB18R2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW12FB18R2
Číslo dielu WW12FB18R2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 18.2 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 217665 pcs Dátový hárok 1.WW12FB18R2.pdf2.WW12FB18R2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 18.2 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW H 18.2 1% B